Legia Warszawa zremisowała ze Steauą Bukareszt w pierwszym sparingu

2015-06-26 22:50

Legia Warszawa nieźle zaprezentowała się w pierwszym meczu towarzyskim przed nowym sezonem. Wojskowi zremisowali w Bischofshofen ze Steauą Bukareszt 1:1. W warszawskim zespole po raz pierwszy zaprezentowali się Nemanja Nikolić i Pablo Dyego.

Pierwsza połowa nie przyniosła goli, choć na boisku działo się sporo. Po zmianie stron Legia objęła prowadzenie w 51. minucie, kiedy z rzutu wolnego dośrodkował Tomasz Brzyski, a do piłki doszedł Jakub Arak i strzałem głową dał podopiecznym Henninga Berga prowadzenie. Steaua wyrównała 20 minut przed końcem, po pięknym strzale z woleja Ionuta Neagu.

Copa America: Jara zrobił Edinsonovi Cavaniemu Arboledę! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Legia Warszawa - Steaua Bukareszt 1:1 (0:0)
Arak 51 - Neagu 70

Legia Warszawa (I połowa): Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Guilherme - Dominik Furman, Tomasz Jodłowiec - Michał Żyro, Michał Masłowski, Michał Kucharczyk - Nemanja Nikolić

Legia Warszawa (II połowa): Arkadiusz Malarz - Bartosz Bereszyński, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Tomasz Brzyski - Bartłomiej Kalinkowski, Michał Kopczyński - Michał Masłowski, Jakub Arak, Pablo Dyego - Marek Saganowski