SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia zaprezentowała nowych piłkarzy. Ależ WPADKA Armando Sadiku [WIDEO]

Legia zaprezentowała nowych piłkarzy. Ależ WPADKA Armando Sadiku [WIDEO]

21.07.2017, godz. 16:00
Armando Sadiku, Michał Żewłakow
Armando Sadiku i Michał Żewłakow podczas prezentacji w zespole Legii foto: Mateusz Kostrzewa/legia.com

Uwaga kibiców Legii Warszawa w letnim okienku transferowym skupiła się głównie na Vadisie Odjidji-Ofoe. Gwiazdor mistrzów Polski z zeszłego sezonu długo wodził klub ze stolicy za nos, aż wreszcie postanowił odejść do Olympiakosu Pireus. Po odejściu Belga wreszcie zaczęły się poważniejsze ruchy, dotyczące nowych zawodników przy Łazienkowskiej. Do Legii przyszedł między innymi Armando Sadiku. Na prezentacji Albańczyk, mówiąc delikatnie, nie błysnął.

Armando Sadiku może być realnym wzmocnieniem Legii Warszawa. Reprezentant Albanii błysnął między innymi na zeszłorocznych mistrzostwach Europy, gdy strzelił dla swojej drużyny narodowej gola w rywalizacji z Rumunią. W superlatywach o napastniku wypowiedział się na łamach "Super Expressu" Ryszard Komornicki. - Mam dobre przeczucia. Ten chłopak ma nosa do strzelania goli. Piętnaście czy dwadzieścia trafień w sezonie jest spokojnie w jego zasięgu - komentował trener, który zna piłkarza z ligi szwajcarskiej.

Ryszard Komornicki: Sadiku to połączenie Niko i Prijo. Pasuje do Legii

Sadiku swoją wartość udowodnił już w pierwszym meczu sezonu 2017/18. Legia grała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze i choć stołeczny zespół przegrał dość gładko 1:3, to honorowego gola strzelił właśnie Albańczyk. W sobotę kolejne spotkanie - przy Łazienkowskiej piłkarze Jacka Magiery podejmą Koronę Kielce. Nie wiemy jak na treningach wygląda Armando Sadiku, ale na oficjalnej prezentacji nowych nabytków mistrzów kraju się nie popisał. Jego żonglerka, a w zasadzie próba podbijania piłki, wywołała tylko uśmiech na twarzach dziennikarzy i już wkrótce może stać się hitem Internetu.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: