SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Los zagrał w pokera z Podbeskidziem i zabrał mu strefę mistrzowską [ZOBACZ MEMY]

Los zagrał w pokera z Podbeskidziem i zabrał mu strefę mistrzowską [ZOBACZ MEMY]

12.04.2016, godz. 10:31
Lechia wycofała oświadczenie, Ruch zagra o mistrzostwo
foto: Facebook

Tuż po godzinie 18:00 Lechia Gdańsk i Polski Związek Piłki Nożnej wydały wspólne oświadczenie, z którego wynika, że gracze Piotra Nowaka wycofują swoją skargę do Trybunału Arbitrażowego odnośnie jednego ujemnego punktu. Taka decyzja ponownie wywróciła ligową tabelę do góry nogami, a zdziwiony był nawet Siara Siarzeczki, który pytał Wąskiego, co się dzieje! Zobaczcie najlepsze MEMY po decyzji, która taką mamy nadzieje kończy kabaret, którego dawno nie było w naszej lidze!

Lechia Gdańsk postanowiła wycofać skargę do Trybunału Arbitrażowego ds. sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim odnośnie nałożenia na klub jednopunktowej kary! To oznacza, że ostatecznie w strefie mistrzowskiej zagra Ruch Chorzów, a Podbeskidzie Bielsko-Biała powalczy tylko o utrzymanie. Radość "Górali" trwała raptem 48 godzin, a całej sytuacji nie może zrozumieć również Siara.

Do obecnej sytuacji pasują również słowa piosenki Zenka Martyniuka z zespołu Akcent "Przekorny Los". - Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera, ja za swoim szczęściem biegnę w świat. Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają (...).

Zobacz: Lechia Gdańsk wycofała skargę do Trybunału Arbitrażowego, Ruch Chorzów zagra o mistrzostwo

Natomiast piłkarze Lechii Gdańsk postawnowili, że skoro trener Ruchu Chorzów ma dzisiaj urodziny, to najlepszym prezentem dla niego będzie wycofanie skargi odnosnie jednego ujemnego punktu, co oznacza, że "Niebiescy" wraz z podopiecznymi Piotra Nowaka powalczą o mistrzostwo i puchary. Zobaczcie najlepsze MEMY po oświadczeniu, które miejmy nadzieję kończy i tak nie mały kabaret w polskiej piłce.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: