SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa LOTTO Ekstraklasa: Bilety na mecz Lech - Legia wyprzedane w trzy godziny!

LOTTO Ekstraklasa: Bilety na mecz Lech - Legia wyprzedane w trzy godziny!

23.03.2017, godz. 13:36
Stadion Lecha Poznań
Stadion Lecha Poznań foto: CYFRASPORT

Mecze Lech Poznań - Legia Warszawa od dawna przyciągają na trybuny ogromne tłumy i nie inaczej będzie tym razem. Już za niewiele ponad dwa tygodnie obie ekipy zmierzą się w hicie 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, a bilety na to spotkanie zostały wyprzedane... w trzy godziny! To oznacza, że mecz obejrzy komplet publiczności.

9 kwietnia o godz. 18:00 Lech Poznań podejmie na swoim stadionie Legię Warszawa w hicie polskiej ekstraklasy. W ligowej tabeli obie drużyny mają obecnie tyle samo punktów i tracą jedno "oczko" do liderującej Jagiellonii Białystok, a taka sytuacja jeszcze potęguje zainteresowanie tym meczem. Nie dziwi więc, że wszystkie bilety na stadion przy ul. Bułgarskiej zostały wyprzedane wręcz błyskawicznie!

Sprzedaż wejściówek była podzielona na dwa etapy. Pierwszeństwo przy zakupie mieli posiadacze karnetów, którzy mogli nabyć nawet dziewięć biletów dla swoich znajomych. Już po zakończeniu tej części na mecz z Legią zajętych było ponad 24 tysiące miejsc, a na pozostałe ponad 15 tysięcy sprzedaż ruszyła w czwartek.

Z tej puli pierwsze 4,2 tysiąca biletów rozeszło się w zaledwie 30 minut. A łącznie wszystkie zostały wyprzedane w trzy godziny! To oznacza, że przy Bułgarskiej znów zasiądzie komplet publiczności. I niewykluczone, że padnie kolejny rekord frekwencji w ekstraklasie. Do tej pory najwięcej kibiców śledziło ostatni ligowy mecz Lecha z Górnikiem Łęczna - wtedy na trybunach zasiadło 40 324 osoby. Czy Legia przyciągnie na stadion jeszcze więcej fanów? Bardzo możliwe, że tak!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: