SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet - Jagiellonia LIVE. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV i INTERNECIE? STREAM ONLINE

LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet - Jagiellonia LIVE. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO w TV i INTERNECIE? STREAM ONLINE

16.07.2017, godz. 14:58
Fedor Cernych, Jagiellonia Białystok
foto: CYFRA SPORT

Nowy sezon drużyna Bruk-Betu Termaliki rozpocznie od starcia z ekipą wicemistrza kraju. Do Niecieczy zawita Jagiellonia, która walczy o kolejną rundę eliminacji do Ligi Europy. To spotkanie będzie trenerskim pojedynkiem dwóch debiutantów. Mariusz Rumak po raz pierwszy poprowadzi Bruk-Bet w oficjalnym meczu, Ireneusz Mamrot zadebiutuje na boiskach ekstraklasy. Wskazujemy, gdzie obejrzeć na żywo mecz Bruk-Betu i Jagiellonii? Informujemy, czy dostępny będzie stream online live?

Obie drużyny rywalizowały ze sobą już pięciokrotnie. Lepszy bilans w tych spotkaniach zanotowali białostocczanie, którzy wygrali trzy spotkania. Jeśli weźmiemy jednak pod uwagę mecze w Niecieczy, sytuacja wygląda już na zdecydowanie bardziej wyrównaną. Spośród trzech spotkań, każda ze stron wygrała po jednym, a jedno zakończyło się remisem. Ostatni taki mecz miał miejsce w zeszłym sezonie, w rundzie finałowej. Jagiellonia wygrała z Bruk-Betem 2:1, ale miała sporo szczęścia. Wtedy rzut karny obronił bramkarz "Jagi", Marian Kelemen.

Tym razem zdecydowanym faworytem wydają się być goście. Przed tym sezonem udało im się, prawie w całości, utrzymać wicemistrzowski skład. Doszło jedynie do zmiany szkoleniowca. Michała Probierza zastąpił Ireneusz Mamrot i na tym polu powstaje wiele znaków zapytania. Jagiellonia jednak nieźle radzi sobie w europejskich pucharach, przez co można mieć pewność, że swoją klasę pokaże również w Niecieczy.

Spotkanie 1. kolejki LOTTO Ekstraklasa Bruk-Bet Termalica - Jagiellonia Białystok na żywo w Canale + od godziny 15.10. Żadne legalne źródła nie udostępnią darmowego streamu online live.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: