SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ekstraklasa: Lechia - Korona NA ŻYWO w TV. Transmisja i darmowy STREAM

Ekstraklasa: Lechia - Korona NA ŻYWO w TV. Transmisja i darmowy STREAM

14.05.2017, godz. 15:23
Lechia - Zagłębie
foto: CYFRA SPORT

33. kolejka LOTTO Ekstraklasa LIVE. Lechia Gdańsk zmierzy się z Koroną Kielce. Gospodarze muszą gonić uciekającą Jagiellonię, zaś goście do meczu przystąpią bez większej presji. Co okaże się kluczem do sukcesu: głód i potrzeba zwycięstw, czy może spokój i opanowanie? Podpowiadamy, gdzie obejrzeć mecz na żywo w TV, a także czy dostępny będzie stream online w INTERNECIE?

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Lechia Gdańsk uwierzyła, że w wyścigu o tytuł mistrzowski może rywalizować jak równy z równym z Jagiellonią, Lechem, czy Legią. By nie odstąpić czołówki na krok musi jednak utrzymać zwycięski kurs. W meczu przed własną publicznością będzie chciała na pewno zgarnąć komplet punktów. Do Gdańska przyjeżdża jednak rywal niewygodny, który w fazie mistrzowskiej postraszył Lecha Poznań i ograbił z punktów Jagiellonię. Podopiecznych Piotra Nowaka czeka więc ciężki bój o ligowe punkty, które są niezbędne, by liczyć się w walce o tytuł. Każda strata oczek może się okazać tragiczna w skutkach.

Żadne legalne źródło nie udostępni streamu online live z tego spotkania. Obejrzeć je można w telewizji. Transmisję na żywo przeprowadzi Canal + Sport. Pierwszy gwizdek o godzinie 15.30.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: