SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Marcin Mięciel ZBESZTAŁ sędziego na meczu dzieci. "Ty k***, nierobie!" [ZDJĘCIA]

Marcin Mięciel ZBESZTAŁ sędziego na meczu dzieci. "Ty k***, nierobie!" [ZDJĘCIA]

10.10.2016, godz. 07:35
Marcin Mięciel, sędzia
foto: Twitter

Była gwiazda Legii Warszawa i ŁKS-u Łódź Marcin Mięciel dał się w weekend poznać z najgorszej strony. 40-latek prowadzi obecnie w Warszawie renomowaną akademię piłkarską dla dzieci STF Champion. Jego podopieczni grali z KS Raszyn i spotkanie nie ułożyło się po myśli szkoleniowca. Winą za remis obarczył sędziego, którego zwyzywał w niewybrednych słowach.

Marcin Mięciel jako piłkarz święty nie był i tak jak każdy wykonujący ten zawód na boisku przeklinał sporo. Obecnie jednak 40-latek powinien dać sobie nieco na wstrzymanie. W weekend chyba zapomniał, że prowadzi drużynę do lat dwunastu swojej akademii STF Champion, a nie zespół seniorów. Jego podopieczni grali z KS Raszyn i zremisowali tylko 2:2. Tylko, ponieważ szkółka byłego legionisty uchodzi za jedną z najlepszych w Warszawie, a chłopcy w niej trenujący to wielkie talenty.

"Miętowy" nie próbował nawet szukać winy za niepowodzenie w sobie czy młodych piłkarzach. Po końcowym gwizdku ruszył do szatni sędziów, gdzie w niecenzuralnych słowach powiedział, co myśli o arbitrze, który dopiero skończył kurs i prowadził mecz jego zespołu. "Ty kur*** nierobie pier***, weź się za robotę. Ty kur*** zobaczysz, będziesz w supermarkecie pracował!" - opisał zdarzenie w protokole sędzia. Śladem trenera poszli także rodzice dwunastolatków. Oni także obrażali młodego arbitra, krzycząc do niego: "kut***, baranie".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: