SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Mariusz Stępiński wściekły na prezesa Ruchu Chorzów. "Sytuacja jest chora"

Mariusz Stępiński wściekły na prezesa Ruchu Chorzów. "Sytuacja jest chora"

25.08.2016, godz. 10:26
Mariusz Stępiński
Mariusz Stępiński, Dawid Sołdecki foto: CYFRASPORT

Mariusz Stępiński już w zeszłym tygodniu miał podpisać kontrakt z FC Nantes. Od czwartku przebywa we Francji na testach medycznych. Do tej pory jednak umowy nie parafował, ponieważ działacze Nantes mają problem z kontaktem z Ruchem Chorzów. Prezes "Niebieskich"... nie odbiera telefonu.

Mariusz Stępiński w czwartek przeszedł testy medyczne w Nantes. Wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by talent z Polski podpisał kontrakt z nowym klubem. Do czasu, gdy Francuzi wysłali do Chorzowa umowę w języku angielskim. Prezes Ruchu Janusz Paterman poinformował drugą stronę, że dokument musi przetłumaczyć. - Do dzisiaj tego nie zrobili. Powiem więcej - prezes nie odpowiada, wyłączył telefon, nie ma z nim kontaktu. To jest po prostu skandal! - powiedział oburzony Waldemar Kita, właściciel FC Nantes, w rozmowie z portalem pilkanozna.pl.

Z obrotu spraw niezadowolony jest także sam piłkarz, który w zeszłym sezonie zagrał w 34 meczach Ekstraklasy, strzelając w nich 15 goli. - Po treningu idę do hotelu i gniję w nim przez resztę dnia. Następnego dnia to samo. Cała sytuacja jest chora - powiedział. Prezes "Niebieskich" jest zdania, że do końca okienka transferowego jest jeszcze sporo czasu i transfer dojdzie do skutku.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: