SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Legia Warszawa: NIE ŻYJE drugi kibic "Kolejorza". Tragiczne żniwo szlagieru

Lech Poznań - Legia Warszawa: NIE ŻYJE drugi kibic "Kolejorza". Tragiczne żniwo szlagieru

31.03.2016, godz. 17:43
Kibice Lecha Poznań
Kibice Lecha Poznań foto: CYFRA SPORT

19 marca rozgrywało się szlagierowe spotkanie Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa. Dla dwóch kibiców była to niestety ostatnia futbolowa przygoda. Jeden z nich zmarł na zawał serca dzień po meczu. Drugi trafił do szpitala z urazem głowy, ale po kilkunastu dniach spotkał go równie tragiczny los. Lekarze nie byli w stanie go uratować - poinformowało Radio Merkury.

Oficjalnie nie wiadomo, jak doszło do tego tragicznego wydarzenia. Pewne jest to, że kibic miał poważny uraz głowy, ale nikt go nie popchnął. Nie wypadł też z sektora na stadionie. Pojawiały się za to informacje, że spadł z dużej wysokości, ale ta wersja wydarzeń nie została potwierdzona.

"Śledczy przesłuchali już kilkunastu świadków zdarzenia. Ci nie potwierdzili wersji, że mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów" - powiedział dla "Radiu Merkury" rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus.

Zobacz: Lech - Legia: Tragedia na stadionie! NIE ŻYJE kibic Kolejorza

Niestety, jest to już drugi kibic, który stracił życie w wyniku meczu Lech - Legia. Pierwszy z nich zasłabł podczas spotkania, był reanimowany, a po chwili natychmiast został przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Dzień później zmarł.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: