SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Michał Kucharczyk może zarobić w Rosji FORTUNĘ! Cztery razy więcej niż w Legii!

Michał Kucharczyk może zarobić w Rosji FORTUNĘ! Cztery razy więcej niż w Legii!

31.01.2017, godz. 10:56
Michał Kucharczyk
Michał Kucharczyk foto: EAST NEWS

Michał Kucharczyk (26 l.) właśnie stanął przed okazją zarobienia największych pieniędzy w karierze. Piłkarz Legii Warszawa dostał bardzo dobrą ofertę z Rosji. Jeśli przejdzie do Lokomotiwu Moskwa, to będzie zarabiał cztery razy więcej niż przy Łazienkowskiej!

Niedawno Michał Kucharczyk podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa, który zagwarantował mu około 85 tysięcy złotych miesięcznie brutto. Sporo jednak wskazuje na to, że tego kontraktu nie wypełni, bo oferta Lokomotiwu Moskwa jest dla niego z gatunku nie do odrzucenia. Piłkarz ma szansę zarabiać w Rosji aż cztery razy więcej niż z Warszawie, co oznaczałoby pensję przekraczającą 300 tysięcy złotych miesięcznie. W zasadzie sam piłkarz się już zdecydował, Legia przy sumie odstępnego 1,4 miliona euro też nie powinna robić przeszkód. W tym momencie wszyscy czekają na decyzję trenera rosyjskiego klubu. Za przyjściem Kucharczyka jest dyrektor sportowy, natomiast szkoleniowiec nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Jeśli da „zielone światło”, to działacze obu klubów powinni szybko skonsumować transakcję, choć tak naprawdę wielkiego pośpiechu nie ma, bo w Rosji okienko transferowe zamyka się dopiero 24 lutego.

Wcześniej plotkowano, że Kucharczykiem interesuje się Amkar Perm, ale okazało się, że chodzi o inny klub, co potwierdził „Przegląd Sportowy”. A to diametralnie zmienia postać rzeczy, bo co innego mieszkać w Permie, a co innego jednak w Moskwie. Z Legią Kucharczyk trzy razy zdobywał mistrzostwo Polski, pięć razy sięgał po puchar kraju. Dziewięc razy wystąpił też w reprezentacji Polski.

autor: Piotr Koźmiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: