SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Michał Pazdan NIE ODEJDZIE z Legii! "Jest wojownikiem, takich potrzebujemy

Michał Pazdan NIE ODEJDZIE z Legii! "Jest wojownikiem, takich potrzebujemy

31.08.2016, godz. 17:15
Michał Pazdan
Michał Pazdan foto: CYFRA SPORT

Michał Pazdan w letnim okienku transferowym nie zmieni klubu. Dalej będzie grał w Legii Warszawa, jak zapewnił jeden z właścicieli klubu, Maciej Wandzel. Obrońca reprezentacji Polski był na radarze kilku drużyn, ale ostatecznie żadna ze stron nie dogadała się z ekipą mistrza Polski.

Michał Pazdan zostaje w Legii - to już pewne! Wydawało się, że ostatniego dnia okienka transferowego obrońca zmieni otoczenie. Ogromne zainteresowanie wyrażały dwa kluby: Real Betis i Besiktas Stambuł. W przypadku ekipy z Hiszpanii problemem były ponoć pieniądze. Działacze z Sewilli nie chcieli zapłacić ceny, której żądała za Pazdana Legia - poinformował Maciej Wandzel w rozmowie z portalem Weszło. Jeśli chodzi o Besiktas, to decyzja była dość prosta. Turcja jest obecnie jednym z najmniej bezpiecznych państw na świecie. Piłkarze uciekają do innych lig. Mało kto chce tam grać. Zresztą już wcześniej żona Pazdana podkreślała, że za żadne skarby nie puści swojego męża do Turcji.

Kluczowa była także postawa mistrza Polski w negocjacjach. Nikt nie chciał odejścia Pazdana z Legii. Zmieniłby klub tylko w przypadku rewelacyjnej oferty, a taka nie nadeszła. Obrońca na sto procent zostanie w Warszawie. Maciej Wandzel poinformował o tym na Twitterze.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: