SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Michał Probierz cytował "Kilera" na konferencji: A jak się trafi do celi z Kudłatym...

Michał Probierz cytował "Kilera" na konferencji: A jak się trafi do celi z Kudłatym...

11.08.2017, godz. 16:53
Michał Probierz
Michał Probierz foto: CYFRA SPORT

Nie od dziś wiadomo, że trener Michał Probierz to niezwykle barwna postać. Zawsze potrafi zaskoczyć wypowiedzią bez ogródek lub wyjątkowym cytatem. Na konferencji przed derbami Krakowa Probierz zrobił niezłe widowisko. Nie dość, że cytował "Kilera", to jeszcze zadedykował byłemu właścicielowi "Białej Gwiazdy" mało kulturalną fraszkę. Bogusław Cupiał nie będzie zadowolony!

Michał Probierz jak zwykle błyszczał na konferencji. Pewnie żałuje, że podobnego show nie potrafią zrobić jego piłkarze na murawie. Na razie Cracovia spisuje się bardzo przeciętnie. Na pięć meczów odniosła zaledwie jedno zwycięstwo, dwa spotkania zremisowała, a dwa przegrała. Kiepskie wyniki nie napawają "Pasów" optymizmem przed sobotnimi derbami Krakowa, bo Wisła od początku sezonu jest w formie.

Probierz próbował zdjąć presję ze swoich zawodników, dowcipnie prezentując się na przedmeczowej konferencji. - Ciągle słyszę, że nie powinniśmy nawet jechać na Wisłę, bo trafimy do celi z Kudłatym. A jak się trafi do celi z Kudłatym, to jest bardzo ciężko - mówił trener Cracovii, cytując jedną z najlepszych scen popularnego filmu "Kiler".

Na tym Probierz nie zakończył. Miał jeszcze kilka słów do powiedzenia na temat Bogusława Cupiała. Zasugerował, aby były właściciel Wisły zaznajomił się z fraszką Sztaudyngera "Klasa", która jego zdaniem idealnie pasuje do Cupiała. Internauci błyskawicznie znaleźli odpowiedni fragment:

Dariusz Mioduski: Mam zaufanie do Magiery, planujemy nowy kontrakt

Nikola Vujadinović i jego trzy GORĄCE siostry. Ależ on ma wsparcie [GALERIA]

Kurator oświaty zachwycona oprawą kibiców Legii. Chce nagrodzić ich medalem!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: