SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Michał Probierz ostro po meczu Jagiellonii: Mogą mnie w d*** pocałować [WIDEO]

Michał Probierz ostro po meczu Jagiellonii: Mogą mnie w d*** pocałować [WIDEO]

06.05.2017, godz. 09:36
Michał Probierz
Michał Probierz foto: Super Express

Michał Probierz znany jest ze swojego ciętego języka i barwnych wypowiedzi, które często szokują i wywołują skrajne emocje. Nie inaczej było po piątkowym meczu Korona Kielce - Jagiellonia Białystok. Trener gości był po raz kolejny w tym sezonie niezadowolony z pracy arbitra, a zapytany po spotkaniu o swój wybuchowy charakter przyznał, że nie zamierza się zmieniać i coraz więcej osób może go "pocałować w d***".

W drugiej kolejce fazy finałowej Jagiellonia Białystok pojechała do Kielc na mecz z miejscową Koroną. Była od rywali sporo słabsza, ale zdołała wywieść remis. Remis, który może okazać się na dłuższą metę problematyczny w kontekście walki o mistrzostwo Polski. Dużą szansę na zbliżenie się do lidera mają bowiem goniący go Lech Poznań, Legia Warszawa i Lechia Gdańsk.

Gol dla gospodarzy autorstwa Serhija Pyłypczuka padł jednak po ewidentnym spalonym, a to była tylko woda na młyn dla trenera "Jagi" Michała Probierza, który słynie z tego, że z sędziami lubi się kłócić jak mało kto. Praktycznie przez całą drugą połowę miał do nich ogromne pretensje, a po końcowym gwizdku dał prawdziwy popis w rozmowie z dziennikarzem Canal+Sport Żelisławem Żyżyńskim.

Probierz po raz kolejny w tym sezonie nie ominął okazji do tego, by powiedzieć, jak bardzo jego zespół jest krzywdzony przez arbitrów. Najpierw nawiązał do słynnej wypowiedzi sprzed dwóch lat po meczu z Legią w Warszawie, kiedy to jego drużyna straciła zwycięstwo po rzucie karnym w ostatnich minutach. Wówczas stwierdził, że "wróci do domu i p********e sobie whisky, bo nic innego mu nie zostało". Teraz wypowiedział się w podobnym stylu - Chyba znowu powinienem p********ć whisky. Tyle, że jak po błędach sędziów bym pił, to by whisky zabrakło - narzekał szkoleniowiec Jagiellonii.

Ale to nie wszystko, bo Probierz tylko się nakręcał. Gdy rozmowa w pomeczowym studio zeszła na temat jego wybuchowego charakteru, on przyznał, że nie interesują go krytyczne słowa na jego temat - Nie mam zamiaru się zmieniać i się nie zmienię. Taki jestem, taki się urodziłem. I jest taki fajny cytat: "Po czterdziestce coraz więcej ludzi może mnie w d*** pocałować" - powiedział 44-letni trener.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: