SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Trener Legii wytargał za ucho pracownicę Lecha. "Ty frajerze!" [WIDEO]

Trener Legii wytargał za ucho pracownicę Lecha. "Ty frajerze!" [WIDEO]

10.04.2017, godz. 14:19
Aleksandar Vuković
Aleksandar Vuković foto: Super Express

Nie milkną echa niedzielnego hitu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa. Goście wygrali 2:1 po golu Kaspera Hamalainena w doliczonym czasie gry, a nerwów nie brakowało też po końcowym gwizdku. W tunelu prowadzącym do szatni drugi trener "Wojskowych" Aleksandar Vuković został obrażony przez pracownicę "Kolejorza", co zarejestrowały kamery. Ale wcześniej podobno sam zachował się nie lepiej.

Starcia Lecha z Legią od lat nazywane są ligowymi hitami czy klasykami. Nie dziwi więc, że trybuny aż kipią od emocji. Nerwów nie brakowało także w ostatnim starciu obu drużyn. Szczególnie, że "Wojskowi" na terenie rywala wygrali po bramce w ostatniej akcji meczu. A zdobył ją nie kto inny, jak Kasper Hamalainen, który podobnie jak jesienią w końcówce spotkania pogrążył były klub.

Wściekli byli kibice, to zrozumiałe. Ale najwyraźniej napięta atmosfera udzieliła się też pracownikom obu klubów. Kamery zarejestrowały nieprzyjemny incydent, do jakiego do szło po końcowym gwizdku. W tunelu prowadzącym do szatni wydarzyła się wywiązała się nieprzyjemna wymiana zdań pomiędzy Aleksandarem Vukoviciem, asystentem Jacka Magiery, oraz pracownicą Lecha Poznań. Gdy Serb mijał kobietę, usłyszał od niej obraźliwe słowa "ty frajerze". Spróbował zareagować, ale ta odpowiedziała tylko "grzeczniej" i pogroziła mu palcem.

Wideo z tego zajścia natychmiast trafiło do sieci i wywołało falę komentarzy. Jedni byli oburzeni zachowaniem dziewczyny. Inni przypominali, że podczas meczu sam Vuković nie szczędził prowokacji pod adresem kibiców Lecha, a rzecznik prasowy "Kolejorza" przyznał, że była to wynikająca z emocji i nieodpowiednia reakcja na chamskie zachowanie trenera Legii jeszcze sprzed meczu. Zauważył też, że po meczu rozmawiał z Jackiem Magierą i ten przeprosił za swojego asystenta.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: