SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Nikola Vujadinović i jego trzy GORĄCE siostry. Ależ on ma wsparcie [GALERIA]

Nikola Vujadinović i jego trzy GORĄCE siostry. Ależ on ma wsparcie [GALERIA]

11.08.2017, godz. 10:50
Julijana Sarac, Milica Vujadinović i Emilija Vujadinović, siostra Nikoli Vujadinovicia
Trzy piękne siostry mocno dopingują gwiazdora Lecha Poznań Nikolę Vujadinovicia foto: Instagram/Facebook

Nikola Vujadinović to nowy nabytek Lecha Poznań. Czarnogórski stoper ma być liderem defensywy "Kolejorza" i poprowadzić zespół ze stolicy Wielkopolski do tytułu mistrza kraju. Zawodnik może liczyć na ogromne i gorące wsparcie. Jego trzy seksowne siostry są mocno zżyte z bratem i wspierają go na każdym kroku. Zobaczcie wspaniałe zdjęcia pięknych i wykształconych kobiet!

O takich siostrach marzy chyba każdy. Nikola Vujadinović to szczęściarz. Ukochane siostrzyczki Julijana Sarac, Milica Vujadinović i Emilija Vujadinović wspierają go w każdym miejscu, w którym występuje. Niedługo zapewne bałkańskie piękności pojawią się w Poznaniu, by na żywo dopingować brata, nowy nabytek Lecha. Warto nadmienić, że oprócz niezwykłej urody wszystkie trzy są także dobrze wykształcone i inteligentne.

Bardzo ciekawie wygląda cv Milicy Vujadinović. Jak wielu młodych ludzi poszła na studia, ale nie zakończyła edukacji po obronie pracy magisterskiej. Jej ambicje były zdecydowanie wyższe i obecnie jest doktorantką z zakresu biznesu i zarządzania. Pracuje na Uniwersytecie Europejskim. Równie ciekawe życie wiedzie Julijana Sarac. Pracuje ona jako pianistka w Sydney i jest świetna w tym, co robi. Najbardziej zbliżoną pasję do brata ma Emilija Vujadinović - skończyła sportowe gimnazjum w Belgradzie.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: