SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Nowy gwiazdor Legii podpadł kibicom. TEGO błędu już nie popełni

Nowy gwiazdor Legii podpadł kibicom. TEGO błędu już nie popełni

25.07.2017, godz. 19:23
Cristian Pasquato, Legia Warszawa
Cristian Pasquato, Legia Warszawa foto: Twitter

Włoski piłkarz Cristian Pasquato, który tego lata przeszedł do Legii Warszawa, szybko zdążył zaliczyć pierwszą wpadkę. Chodzi o błahostkę, ale niektórzy kibice mistrza Polski są bardzo nerwowi na tym punkcie. O co chodzi? O tak zwaną "elkę", czyli symbol pokazywany przez kibiców i piłkarzy Legii. Pasquato spróbował swoich sił, ale wyszło mu fatalnie!

Każdy kibic Legii wie, że "elkę" pokazuje się prawą ręką, aby na zdjęciu przypominała literę "L". Jeśli znak pokażę się drugą ręką, to trzeba się liczyć z szybką i stanowczą reakcją fanów stołecznego klubu. Taki los spotkał właśnie Cristiana Pasquato, który na Twitterze pokazał "elkę" w zły sposób. Fotkę wrzucił tuż przed odlotem drużyny do Astany, gdzie w środę Legia zagra w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Internauci szybko wyjaśnili Włochowi, że "elkę" pokazuje się prawą ręką, a nie lewą. Oczywiście ten błąd można wybaczyć zawodnikowi, który do Legii trafił dopiero 20 lipca 2017 roku. Jedno jest pewne - tej wpadki już nigdy nie zaliczy. Po komentarzach pod pierwszym zdjęciem 28-latek wrzucił następne, z poprawioną wersją. "Lepiej? Przepraszam już nigdy nie popełnię tego błędu!!!" - śmiał się Pasquato.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: