SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Obóz Leśnodorskiego: To bzdura, że Mioduski nas wykupił! [GALERIA]

Obóz Leśnodorskiego: To bzdura, że Mioduski nas wykupił! [GALERIA]

15.03.2017, godz. 07:02
Właściciele Legii rozwiodą się w marcu
Dariusz Mioduski foto:

Sprzeczne informacje docierają od skonfliktowanych właścicieli Legii Warszawa. Według niektórych źródeł do 23 marca klub z Łazienkowskiej trafi w ręce Dariusza Mioduskiego (53 l.). Skonfliktowany z nim prezes Bogusław Leśnodorski (41 l.) miałby otrzymać rekompensatę finansową i miejsce w radzie nadzorczej, a jego stronnik Maciej Wandzel (48 l.) zachować swoje 20 procent udziałów bez prawa decydowania o bieżących sprawach Legii.

- To totalna bzdura. Wszystko jest jeszcze otwarte, a rozstrzygnięcie zapadnie w przyszłym tygodniu – usłyszeliśmy od osób z otoczenia prezesa Leśnodorskiego. Wygląda więc na to, że rewelacje, które wyszły za pośrednictwem portalu firsteleven.com wcale nie muszą być prawdziwe. Dziennikarze ustalili, że Dariuszowi Mioduskiemu udało wygrać się negocjacje i to on będzie właścicielem mistrzów Polski.

Pewne jest jedno. Konflikt dobiega końca. Najprawdopodobniej w najbliższych kilku dniach dojdzie do porozumienia między stronami i zostaną spisane stosowne dokumenty. Oba obozy niedawno na łamach "Przeglądu Sportowego" przyznały, że porozumienie jest już bliskie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: