SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa PAZDAN UFAM TOBIE. Obrońca niczym Jezus na genialnym tatuażu! [ZDJĘCIE]

PAZDAN UFAM TOBIE. Obrońca niczym Jezus na genialnym tatuażu! [ZDJĘCIE]

15.07.2016, godz. 10:52
Tatuaż z Michałem Pazdanem
Tatuaż z Michałem Pazdanem foto: EAST NEWS

"Pazdanomania" trwa w najlepsze! Podczas Euro 2016 obrońca reprezentacji Polski grał tak dobrze, że już cały kraj oszalał na jego punkcie. Niektórzy golili głowy na łyso, aby wyrazić swoje uznanie dla stopera. Ktoś inny znalazł jeszcze lepszy sposób - wytatuował sobie Pazdana! Postawił go nawet na równi z Jesusem! Zobaczcie ZDJĘCIE.

Polscy kibice są szaleni! Ale skoro byli w stanie poświęcić swoje włosy i ogolić się na łyso tylko po to, aby wyrazić wsparcie dla Pazdana, trudno się dziwić, że ktoś poszedł o krok dalej. O ile włosy zawsze mogą odrosnąć, to z tatuażem sprawa nie jest już taka prosta. Usunięcie go to bolesny i drogi zabieg, dlatego trzeba być absolutnie pewnym, że chcemy, aby ten konkretny wzór pozostał na naszym ciele na długie lata. Pewien fan Pazdana był tak zbudowany postawą obrońcy na Euro 2016, że zrobił sobie tatuaż z jego podobizną! Dodał także śmieszny slogan. Zamiast "Jezu ufam Tobie"...

GENIALNE! Gratulujemy pomysłu i odwagi. Oby ten szalony fan nigdy nie żałował swojego pięknego tatuażu. Będzie mógł się nim chwalić w 2018 roku, gdy Polska zagra na mistrzostwach świata w Rosji! Przynajmniej mamy taką nadzieję :) W końcu 16. drużyna świata musi bezproblemowo przejść eliminacje!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: