SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Peszko chce iść w ślady Legii i Lewandowskiego: Marzę o Lidze Mistrzów!

Peszko chce iść w ślady Legii i Lewandowskiego: Marzę o Lidze Mistrzów!

22.12.2016, godz. 18:42
Sławomir Peszko, Lechia Gdańsk
foto: EAST NEWS

Sławomir Peszko ma za sobą bardzo udany rok. Jego Lechia jest prawdziwą niespodzianką sezonu i wciąż utrzymuje się w czołówce ligowej tabeli. Piłkarz wicelidera Lotto Ekstraklasy słynie z pozytywnego nastawienia i poczucia humoru, a sukcesy reprezentacyjne, wygrane w lidze i przedświąteczny klimat narobiły mu smaka na... występy w Lidze Mistrzów!

Lechia Gdańsk jest obecnie wiceliderem Lotto Ekstraklasy. W ciągu 2016 roku zespół Piotra Nowaka zmienił się z ligowego przeciętniaka w potencjalnego mistrza. Gdańszczanie przeszli rundę wiosenną jak burza i udają się na Święta z dobrym humorem i podniesionymi głowami!

Sławomir Peszko kończy bardzo udany rok udzielając wywiadu poratlowi lechia.pl. Reprezentant Polski ma za sobą EURO 2016, podczas których zawodnicy pokazali nam nie tylko walkę i charakter drużyny, lecz również swoje poczucie humoru. I choć Peszko nie odgrywa już tak znaczącej roli na boisku, wciąż dba o dobrą atmosferę w szatni. To jeden z największych luzaków w kadrze Adama Nawałki, o czym wiemy nie od dziś!

- Pod względem sportowym i organizacyjnym mamy wszelkie predyspozycje ku temu, by wiosną sięgnąć po tytuł mistrzowski - zapowiada reprezentant Polski. Pomocnik Lechii Gdańsk marzy o występie w Lidze Mistrzów i jest przekonany, że Lechia Gdańsk w obecnej formie jest w stanie powalczyć w Europie. - Tak jak powiedziałem po podpisaniu nowego kontraktu z klubem, jeszcze nie grałem w swojej karierze w Lidze Mistrzów i bardzo liczę na to, że to marzenie uda mi się spełnić w Lechii jak najszybciej. - wyznaje Peszko.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: