SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa TV i STREAM ONLINE

Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa TV i STREAM ONLINE

10.09.2016, godz. 15:25
Radoslav Latal o meczu Legia - Piast
foto: Super Express

Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Piast - Górnik LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie i transmisja w TV. Ponowny debiut Radoslava Latala w roli szkoleniowca gliwiczan! Czy pod wodzą Czecha piłkarze Piasta nawiążą do wyczynów z poprzedniego sezonu? Gdzie transmisja w TV z meczu Piast Gliwice - Górnik Łęczna?

Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Piast - Górnik LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie i transmisja w TV. - Piłkarze znowu podnieśli głowy - powiedział Latal na ostatniej przedmeczowej konferencji prasowej. Czech wrócił do Gliwic po krótkim rozbracie z drużyną. Zwolnił się, ponieważ nie mógł dogadać się z działaczami. Pod wodzą Jiriego Necka wicemistrzowie Polski grali jednak źle. Kryzys w zespole z Górnego Śląska spowodował, że bodaj najlepszy trener poprzednich rozgrywek wrócił do Piasta.

Zespół ma już inny. Bez największych gwiazd. - Szukamy następców Martina Nespora. Mamy trzech, czterech kandydatów - zapowiedzieli jednak działacze gliwickiego klubu i pozostaje wierzyć, że już niedługo drugi zespół poprzednich rozgrywek ponownie zacznie wygrywać. Tym bardziej, że sam Latal nie ma wątpliwości. Przyczyna niepowodzeń leży w nieskuteczności. - Pojechaliśmy na krótkie zgrupowanie. Mamy nadzieję, że już w sobotę zobaczymy efekty naszej pracy - stwierdził. Podobną opinię wygłosił również Gerard Badia. Hiszpański piłkarz dodał, że największym pozytywem września jest... pogoda: - W zeszłym sezonie cały czas graliśmy w deszczu. Teraz jest gorąco, ale pogoda w Polsce bywa szalona. Za dwa dni może być bardzo zimno.

Piast po siedmiu kolejkach ligi zajmuje dopiero 14. miejsce w tabeli. Górnik Łęczna jest 15. Ewentualne zwycięstwo "Górników" spowoduje więc, że gliwiczanie znajdą się w strefie spadkowej.

Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Piast - Górnik rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: