SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piast Gliwice - Korona Kielce NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Piast Gliwice - Korona Kielce NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

03.12.2016, godz. 15:19
Vanja Marković, Miguel Palanca, Korona Kielce
foto: CYFRA SPORT

Piast Gliwice - Korona Kielce NA ŻYWO. Mecz Piast - Korona LIVE i ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Lotto Ekstraklasa transmisja w TV. Czy Korona Kielce przedłuży passę triumfów i wygra w lidze czwarty raz z rzędu? Czym odpowiedzą gliwiczanie, wciąż aktualni wicemistrzowie Polski? Gdzie transmisja w TV z meczu Piast Gliwice - Korona Kielce?

Piast Gliwice - Korona Kielce NA ŻYWO. Mecz Piast - Korona LIVE i ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Lotto Ekstraklasa transmisja w TV. W Kielcach atmosfera daleka jest od mocarstwowej. W obozie złocisto-krwistych panuje co najwyżej umiarkowany optymizm i nie zmieniły tego kolejne triumfy w lidze. Chociaż piłkarze Macieja Bartoszka wskoczyli już na miejsce ósme, wciąż przede wszystkim skupiają się na walce o utrzymanie ligowego bytu. - Ten sezon taki jest. Dużo drużyn ma wahania formy. My również - stwierdził Mateusz Możdżeń, piłkarz kielczan, odpowiadając dziennikarzom na kolejne pytania dotyczące niezwykłej serii jego drużyny.

Korona przegrywała, Korona wygrywa. Ot, zmieniono trenera, zmieniły się wyniki. Maciej Bartoszek postawił odważnie na atak i przyniosło to pozytywne skutki. Goście sobotniego starcia ograli kolejno: Termalikę, Zagłębie oraz Pogoń. Strzelili w tym czasie 9 goli, stracili ledwie 3. A sięgając głębiej w pamięci, długo również prowadzili z Legią Warszawa. Ostatnim spotkaniu, rozegranym jeszcze w październiku, po zakończeniu którego schodzili z boiska pokonani. - To będzie bardzo trudny mecz. Piast nadal jest znakomitym zespołem - to już Bartoszek, również skupiający się głównie na tonowaniu nastrojów.

Piast Gliwice - Korona Kielce LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Piast - Korona rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja ze spotkania na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: