SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piast Gliwice - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

09.04.2017, godz. 15:39
Lechia - Zagłębie
foto: CYFRA SPORT

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Piast - Lechia LIVE. Transmisja w TV. Ekstraklasa STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Czy gdańszczanie przełamią wreszcie wyjazdową niemoc? Piłkarze Piotra Nowaka ostatni raz wygrali na boisku rywala ponad pół roku temu. Kolejne niepowodzenie może na dobre odłączyć ich od walki o mistrzostwo kraju. Gdzie transmisja TV z meczu Piast Gliwice - Lechia Gdańsk?

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Piast - Lechia LIVE. Transmisja w TV. Ekstraklasa STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Sześć meczów wyjazdowych od 15 października 2016 roku i zwycięstwa nad Zagłębiem Lubin. Cztery porażki. Dwa remisy. Bilans ekipy Piotra Nowaka na boiskach rywala nie przystoi drużynie, która walczyć ma ponoć o tytuł mistrzowski.

Gracze z Gdańska mają za sobą trudny okres. W marcu przegrali wszystkie trzy kolejne spotkania. Z Lechem Poznań, z Ruchem Chorzów i z Legią Warszawa. Stracili wówczas sporo punktów do czołówki i z pozycji lidera, nieoczekiwanie spadli na czwartą lokatę. Wciąż pozostając w grze o tytuł, ale znacznie komplikując sobie sytuację przed decydującymi starciami w grupie mistrzowskiej. Już nie oni bowiem rozdają karty, a rywale nie czekają, tylko sięgają po kolejne zwycięstwa. Jaga nad czwartą Lechią ma już sześć punktów przewagi.

- Czeka nas trudne spotkanie - mówią jednak zgodnie w Gliwicach. Piast dramatycznie potrzebuje punktów. Jest przedostatni w tabeli. Ewentualna porażka znacznie skomplikuje sytuację piłkarzy z Górnego Śląska. Tym bardziej, że oni też dopiero wychodzą z dołka. Po sześciu kolejnych porażkach, przyszły dwa zwycięstwa i remis. Wciąż zbyt mało, by spokojnie oczekiwać kolejnych meczów w walce o utrzymanie w Ekstraklasie.

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Piast Gliwice - Lechia Gdańsk rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: