SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Piast Gliwice - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE i ONLINE STREAM. Transmisja w TV

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE i ONLINE STREAM. Transmisja w TV

22.07.2017, godz. 13:41
Martin Bukata, Rafał Murawski, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
foto: CYFRA SPORT

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Piast - Pogoń LIVE w Internecie. Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Pogoń Szczecin pod wodzą Macieja Skorży obudzi się z letniego snu i zmaże plamę po słabiutkim występie przeciwko Wiśle Kraków? Co zaprezentują gliwiczanie, którzy w zeszły weekend pechowo zremisowali z Cracovią? Gdzie transmisja w TV z meczu Piast Gliwice - Pogoń Szczecin?

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Piast - Pogoń LIVE w Internecie. Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. To ma być ważne spotkanie dla Konstantina Vassiljewa. Z kilku powodów. Raz - to on, pod nieobecność Gerarda Badii, ma dowodzić drugą linią gliwiczan. Tydzień temu ze swojej roli wywiązał się przynajmniej przyzwoicie, a piłkarze z Górnego Śląska zdominowali Cracovię na wyjeździe. I dwa - bo dla Estończyka starcie z Pogonią będzie ponownym debiutem przed publicznością w Gliwicach. Zawiedzie, zawiedzie fanów, u których zyskał sobie miano "Cesarza".

Piasta osłabień czekać może zresztą więcej. Problemy Badii to nic w porównaniu z zakusami Palermo i podchodami pod Radosława Murawskiego. Lider linii środkowej niedawnego wicemistrza Polski już w najbliższych dnia może przenieść się do Serie A i wówczas Dariusza Wdowczyka czeka prawdziwie gimnastyczna robota, byle znaleźć dla niego zastępstwo.

Łatwiejszych początków w Szczecinie nie ma też Maciej Skorża. Portowcy w 1. serii gier zawiedli na całej linii. Przegrali z Wisłą Kraków 1:2, ale dramatycznie źle wyglądała przede wszystkim gra szczecinian. Wolni, pozbawieni kreatywności i ofensywnego potencjały. Zespół Pogoni na inaugurację ligi wyglądał zdecydowanie najgorzej w stawce wszystkich klubów Ekstraklasy.

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Piast - Pogoń rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia w Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: