SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piękna fanka Pogoni Szczecin: Przyniosę drużynie szczęście [ZDJĘCIA]

Piękna fanka Pogoni Szczecin: Przyniosę drużynie szczęście [ZDJĘCIA]

06.05.2017, godz. 02:00
Zofia Bielczuk
Zofia Bielczuk foto:

Piłkarzom Pogoni Szczecin sporo jeszcze brakuje do pokazania się w europejskich pucharach. Co innego jej kibice - w szczególności damska część, która może już dziś podbijać europejskie salony. Zofia Bielczuk (27 l.), kibic Pogoni, z zawodu aktorka i kosmetolog, wystąpi podczas zbliżającego się Festiwalu Filmowego w Cannes w granatowo-bordowej sukience z herbem klubu na piersi.

- Skąd ten pomysł? Zwróciłam uwagę, że festiwal w Cannes, na którym byłam dwukrotnie, odbędzie się po raz 70. A mój ukochany klub za rok będzie miał takie same urodziny, więc należało to jakoś uczcić - mówi pani Zosia, urodzona w Goleniowie, ale od lat mieszkająca w Szczecinie i kibicująca Pogoni.

Urocza brunetka skończyła Warszawską Szkołę Filmową (B. Lindy i M. Ślesickiego). Zagrała w filmie "Ostatni klaps", a także w kilku serialach - "Na Wspólnej", "Malanowski i partnerzy", "Pielęgniarki". Wystąpiła w teledyskach (m.in. z Zenkiem Martyniukiem i raperem Sobotą).

- Sukienkę zaprojektowałam sama - chwali się. - Z kupnem materiału nie było problemów, już w pierwszym sklepie w Szczecinie znalazłam żorżetę dokładnie w barwach Pogoni. Herb dostałam w klubie, gdzie bardzo spodobał się mój pomysł.

Festiwal w Cannes rozpocznie się 17 maja, a Zosia zdradziła nam, że po czerwonym dywanie w zaprojektowanej sukni przejdzie się 23 i 24 maja. Natomiast już w tę w niedzielę obejrzy mecz Pogoni z aspirującą do mistrzostwa Legią.

- Kto wygra? Oczywiście, że Pogoń, stawiam na wynik 3:1 - prognozuje Zosia. - Pierwszy raz Portowcom kibicowałam z trybun jesienią ubiegłego roku, gdy. wygrali z Legią 3:2. Teraz też przyniosę im szczęście.

autor: Jerzy Chwałek zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: