SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Piękności z Ruchu Chorzów w najgorętszym Mannequin Challenge w Polsce! [WIDEO]

Piękności z Ruchu Chorzów w najgorętszym Mannequin Challenge w Polsce! [WIDEO]

25.11.2016, godz. 19:24
Cheerleaderki, Ruch Chorzów
foto: YouTube

Wow! Dopiero dochodzimy do siebie po obejrzeniu tego niesamowicie gorącego filmiku. Kibice Ruchu Chorzów postanowili pokazać światu, jak powinien wyglądać prawdziwy Mannequin Challenge. Ale nie zrobili go sami, a wynajęli do tego... seksowne hostessy. I trzeba przyznać, że wideo robi piorunujące wrażenie. Piękne kobiety w skąpych kreacjach, które można oglądać godzinami. Sami zobaczcie i zapomnijcie o listopadowym chłodzie!

O jakim miejscu marzą dziś kibice na całym świecie? Nie, nie jest to Wembley, nie Camp Nou, ani Maracana, tylko skromna salka konferencyjna stadionu przy ul. Cichej w Chorzowie! Nie dziwimy się - w salce czekają seksowne i skąpo odziane piękności, które przyćmiły innych uczestników sławnego Mannequin Challenge i pokazały jak to powinno wyglądać!

I trzeba przyznać, że prezentują się niesamowicie. Ich idealne ciała, pomysłowość i seksowne pozy składają się na prawdziwą mieszankę wybuchową. Mamy nadzieję, że filmik ten zmotywował do wyzwania inne polskie piękności.

Cała akcja, to inicjatywa kibiców Ruchu Chorzów, którzy do zabawy w Mannequin Challenge wynajęli profesjonalne hostessy. I to był strzał w dziesiątkę! Dziękujemy i czekamy na więcej!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: