SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piękny gest Michała Pazdana. Pomoże piłkarzowi Lecha, któremu spłonął dom

Piękny gest Michała Pazdana. Pomoże piłkarzowi Lecha, któremu spłonął dom

02.03.2017, godz. 15:47
Michał Pazdan
Michał Pazdan foto: CYFRA SPORT

Michał Pazdan udowodnił, że w niektórych sytuacjach klubowe podziały nie mają żadnego sensu i gdy ktoś jest w potrzebie, to trzeba działać. Piłkarz Legii zorganizował licytację swojej koszulki z reprezentacji Polski. Uzyskane pieniądze pomogą młodemu piłkarzowi Lecha, który stracił dom w wyniku pożaru.

17-letniemu Sebastianowi Herktowi z Akademii Lecha Poznań przytrafiła się wielka tragedia. Spłonął mu dom. "Trzeba mu pomóc. Nieważne podziały klubowe" - nawołuje na Facebooku Michał Pazdan. Obrońca reprezentacja Polski zamieścił na swoim profilu wpis, w którym namawia wszystkich kibiców do licytacji. Ten, kto zapłaci najwięcej, otrzyma koszulkę Pazdana z prywatnej kolekcji z autografem, którą będzie mógł przywdziać na kolejne mecze naszej narodowej drużyny.

Pieniądze uzyskane z licytacji w całości trafią do młodego piłkarza Lecha. Jeśli chcecie pomóc, przeczytajcie wpis Pazdana na Facebooku i weźcie udział w licytacji. Można kupić wyjątkową koszulkę i przy okazji pomóc Sebastianowi Herktowi.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: