SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piłkarze Jagiellonii nagrali piosenkę z Zenkiem Martyniukiem! "Przez twe bramki strzelone" [WIDEO]

Piłkarze Jagiellonii nagrali piosenkę z Zenkiem Martyniukiem! "Przez twe bramki strzelone" [WIDEO]

03.11.2016, godz. 16:16
Piłkarze Jagiellonii nagrali piosenkę z Zenkiem Martyniukiem! Przez twe bramki strzelone
foto: PrintScreen YouTube

Kibice Jagiellonii Białystok będą mieli od teraz nowy przebój. Kilku piłkarzy "Dumy Podlasia" nagrało bowiem nową wersję popularnej piosenki zespołu Akcent "Przez twe oczy zielone", którą każdy fan disco polo bardzo dobrze zna. Oczywiście towarzyszył im nie kto inny, jak Zenek Martyniuk. Jesteście ciekawi, jak to wszystko wyszło? Zapraszamy do obejrzenia materiału WIDEO.

- Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem, Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały blask, A ja serce miłości spragnione ci oddałem, Tak zakochać, zakochać się można tylko raz - brzmi refren popularnej piosenki zespołu Akcent śpiewanej przez Zenka Martyniuka. Nuci ją wiele osób, w tym sympatycy muzyki disco polo. Dodatkowo jest on obecny na obiekcie Jagiellonii Białystok od sierpnia tego roku.

Można go usłyszeć zawsze wtedy, gdy któryś z podopiecznych Michała Probierza strzeli gola. Jednak na Podlasiu poszli na całość i postanowili, że nieco przerobią jeden z hitów Akcentu. I tak od teraz po pokonaniu bramkarza rywali będzie można posłuchać już "Przez twe bramki strzelone". Rafał Grzyb, Jacek Góralski, Przemysław Mystkowski, Jonatan Straus, Karol Świderski, Marek Wasiluk i Damian Węglarz nie tylko wzięli udział w nagraniu z Zenkiem Martyniukiem, ale równiez napisali do tego tekst! Poniżej prezentujemy popisy wokalne graczy "Jagi" w duecie z królem disco polo. Czy owa piosenka okaże się hitem? Przekonamy się już niedługo!

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: