SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piłkarze Lechii rozdali kwiaty w Dzień Kobiet. Na ulicy, dworcu, a nawet w Urzędzie Miasta!

Piłkarze Lechii rozdali kwiaty w Dzień Kobiet. Na ulicy, dworcu, a nawet w Urzędzie Miasta!

08.03.2017, godz. 17:39
Piłkarze Lechii rozdali kwiaty na Dzień Kobiet
foto: lechia.pl

Ósmy marca to wyjątkowy czas dla wszystkich pań, gdy mogą liczyć na różnej maści upominki od mężczyzn. Prezenty z okazji Dnia Kobiet postanowili rozdać też piłkarze lidera LOTTO Ekstraklasy - Lechii Gdańsk. I zrobili to z wielkim rozmachem! Wręczali kwiaty na ulicy, w galerii handlowej, na dworcu, a nawet wtargnęli na obrady w Urzędzie Miasta!

Kobiety powinny być traktowane wyjątkowo w każdy dzień roku, ale to właśnie ósmego marca mogą liczyć na szczególne prezenty i upominki od mężczyzn. Kwiaty, bombonierki, romantyczne kolacje, a czasem tylko soczysty buziak - nie liczy się bowiem to, co dostaną, a sam gest.

A naprawdę wielki gest mają piłkarze Lechii Gdańsk, którzy właśnie w środę ruszyli na ulice swojego miasta, by zrobić niespodziankę nieświadomym niczego paniom. Wręczali kwiaty w Galerii Bałtyckiej, na dworcu Gdańsk Główny, a nawet wtargnęli na obrady Rady Miasta! W zorganizowanej z wielką pompą akcji wzięły udział gwiazdy lidera LOTTO Ekstraklasy takie jak Sebastian Mila, Rafał Wolski, Milos Krasić czy Paweł Stolarski.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: