SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piłkarze Legii złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet [WIDEO]

Piłkarze Legii złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet [WIDEO]

08.03.2017, godz. 16:02
Legia Warsawa, herb
foto: EAST NEWS

8 marca to święto wszystkich kobiet. Mężczyźni w różny sposób starają się pamiętać w tym dniu o kobietach. Życzenia, kwiaty upominki – na to wszystko mogą liczyć przedstawicielki płci pięknej. Swoją cegiełkę do tego dnia postanowili dołączyć także piłkarze Legii Warszawa, a ponieważ trudno byłoby im obdarować czymś każdą polską kobietę, postawili na rymowane życzenia. Nieco bardziej romantyczny okazał się kapitan Legii, Jakub Rzeźniczak.

Legioniści postanowili złożyć życzenia wszystkim paniom z okazji ich święta. Nie były to jednak pospolite formułki, które znane są każdemu. Mistrzowie Polski wpadli na oryginalny pomysł i ułożyli krótki, rymowany wierszyk. Co ciekawe, w akcji udział wzięli nie tylko piłkarze na co dzień posługujący się językiem polskim, ale także zawodnicy zagraniczni. Każdy z nich dzielnie stawił czoła trudnym słówkom i wyrazom. Oto efekty:

Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego Legionistkom życzą Legioniści! #dzieńkobiet #8marca #legia #legiawarszawa

Post udostępniony przez Legia Warszawa (@legiawarszawa) 8 Mar, 2017 o 2:09 PST

Duszą romantyka wykazał się natomiast kapitan „Wojskowych”, Jakub Rzeźniczak. Obrońca opublikował zdjęcie, na którym widać bukiet tulipanów, którymi zapewne obdarował swoją małżonkę, Edytę. Jak na kapitana przystało, dał niezły przykład swoim kolegom i kibicom.

Pamiętajcie Dzień Kobiet Swojej najważniejszej kobiecie już bukiet wręczyłem @edyta_zajac Wszystkim innym Paniom Najlepszego

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak (@jakubrzezniczak25) 7 Mar, 2017 o 11:07 PST

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: