SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piłkarze Śląska i Pogoni jak Cristiano Ronaldo. Zobacz Mannequin Challenge w ich wykonaniu [WIDEO]

Piłkarze Śląska i Pogoni jak Cristiano Ronaldo. Zobacz Mannequin Challenge w ich wykonaniu [WIDEO]

17.11.2016, godz. 11:17
Mannequin Challenge w wykonaniu piłkarzy Śląska Wrocław
foto: PrintScreen YouTube

Zawodnicy LOTTO Ekstraklasy postanowili nie odbiegać od światowych trendów i wzięli udział w popularnej zabawie. Mannequin Challenge podbija świat w ekspresowym tempie, więc piłkarze Pogoni Szczecin oraz Śląska Wrocław również postanowili się w tym sprawdzić. Wyszło naprawdę komicznie, a w szatni ekipy z Dolnego Śląska pojawił się "nowy" Cristiano Ronaldo! Który z graczy włożył maskę z twarzą CR7?

Najpierw świat opanował Ice Bucket Challenge, tym razem przyszła pora na Mannequin Challenge! Polega to na tym, że kilka osób na chwilę zastyga bez ruchu udając manekiny. W internecie furorę zrobiło nagranie z szatni reprezentacji Portugalii, a jego niekwestionowaną gwiazdą jest ten, który zawsze musi być numerem jeden, czyli Cristiano Ronaldo. Widać na nim, jak stoi w samych spodenkach i pokazuje swoje umięśnione ciało, niczym boski heros.

Akcja odbiła się szerokim echem na całym świecie. W naszym kraju film tak spodobał się piłkarzom Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław, że postanowili wziąć udział w tej zabawie. Pierwsi zrobili to na treningu, drudzy w szatni i trzeba przyznać, że śmiechu było, co nie miara szczególnie, kiedy kamera pokazała, jak jeden z piłkarzy miał na twarzy maskę z podobizną słynnego Portugalczyka i również prężył muskuły. Jak myślicie, kto wcielił się w postać Cristiano Ronaldo?

TqQotUe7030

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: