SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piotr Stokowiec miał wypadek! Trener Zagłębia Lubin połamany

Piotr Stokowiec miał wypadek! Trener Zagłębia Lubin połamany

04.10.2016, godz. 18:34
Piotr Stokowiec
Piotr Stokowiec foto: EAST NEWS

Piotr Stokowiec to jeden z najlepszych trenerów w całej Ekstraklasie. Prowadzone przez niego Zagłębie Lubin punktuje bardzo solidnie, a poza tym gra niezwykle efektownie. To drużyna, którą chce się oglądać. Zadowolony szkoleniowiec postanowił wykorzystać przerwę reprezentacyjną i udał się na rowerową przejażdżkę. Zakończyła się ona bardzo nieciekawie - złamanym obojczykiem.

Piotr Stokowiec wyczynia z Zagłębiem Lubin cuda. "Miedziowi" imponują nie tylko kolejnymi zwycięstwami, lecz także stylem w jakim są one odnoszone. Po jedenastu kolejkach lubinianie plasują się na czwartym miejscu w tabeli ligi z dwudziestoma punktami na koncie. Do prowadzącej Jagiellonii Białystok Zagłębie traci zaledwie trzy "oczka". Nic dziwnego, że szkoleniowiec jest dumny ze swoich podopiecznych i swój wolny czas może poświęcić na hobby, a nie myślenie o niepowodzeniach.

Korzystając z przerwy na zgrupowanie reprezentacji Polski, Stokowiec wsiadł na rower i udał się na przejażdżkę. Nie sądził, że może ona okazać się bardzo bolesna w skutkach. Trener spadł z pojazdu i z bólem barku udał się do szpitala. W placówce służby zdrowia okazało się, że doszło do złamania obojczyka. Lekarze zalecili Stokowcowi kilka dni przerwy w pracy. Jak podał Maciej Iwański z TVP na Twitterze, który opisał całą sytuację, szkoleniowiec nie zamierza się stosować do zaleceń i już jutro pojawi się na zajęciach swojej drużyny.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: