SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Pogoń Szczecin - Cracovia w TV. Gdzie oglądać NA ŻYWO i STREAM LIVE?

Pogoń Szczecin - Cracovia w TV. Gdzie oglądać NA ŻYWO i STREAM LIVE?

27.08.2016, godz. 09:55
Cracovia - Wisła Kraków, Ekstraklasa
foto: EAST NEWS

Pogoń Szczecin - Cracovia NA ŻYWO w LOTTO Ekstraklasie. Portowcy nabierają rozpędu i na własnym boisku zagrają z Pasami o trzecią wygraną w lidze z rzędu! Goście to drużyna chimeryczna - w Szczecinie może zaskoczyć gospodarzy, ale równie dobrze wyjechać w daleką podróż powrotną z bagażem kilku goli. Gdzie oglądać mecz Pogoń - Cracovia?

Początek sezonu Pogoń miała słaby, ale na pracę nowego trenera Kazimierza Moskala nikt już na Pomorzu Zachodnim nie narzeka - Portowcy wygrali dwa mecze z rzędu w lidze, do tego dołożyli zwycięstwo w Pucharze Polski. Ich spotkania z Cracovia zawsze obfitowały w gole, jak np. w przedostatniej kolejce zeszłego sezonu, gdy gospodarze po dramatycznym spotkaniu wygrali 3:2. Obecnie Pogoń oddaje najwięcej strzałów w LOTTO Ekstraklasie. Dzisiaj będzie faworytem, bo Cracovia przyjeżdża poważnie osłabiona. Z powodu kontuzji szkoleniowec Jacek Zieliński nie skorzysta z Damiana Dąbrowskiego, Diego Ferraresso, Pawła Jaroszyńskiego, Mateusza Cetnarskiego i Antona Karaczanakowa. - Mam wyrwane cztery zęby - przyznał trener.

Przewidywane składy:

Pogoń: Kudła - Rudol, Fojut, Czerwiński, Lewandowski - Matras, Murawski - Delew, Drygas, Gyurcso - Kitano

Cracovia: Sandomierski - Wójcicki, Wołąkiewicz, Polczak, Deleu - Covilo, Dimun - Jendrisek, Budziński, Vestenicky - Szczepaniak

Początek meczu Pogoń - Cracovia o 15.30. Transmisja w Canal Plus Sport.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: