SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

24.09.2016, godz. 16:06
Adam Frączczak, Pogoń Szczecin
foto: EAST NEWS

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Pogoń - Górnik LIVE i STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy szczecinianie pod wodzą Kazimierza Moskala wreszcie obudzą się letnio-jesiennego letargu? Jak spiszą się gracze Górnika Łęczna, wyraźnie rozpędzający się pod wodzą Andrzeja Rybarskiego? Gdzie transmisja w TV z meczu Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna?

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Pogoń - Górnik LIVE i STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Posada Kazimierza Moskala jest coraz słabsza. Portowcy słabo rozpoczęli sezon i nie przypominają zespołu, który jeszcze w zeszłych rozgrywkach walczył o europejskie puchary, utrzymując się przez cały sezon w czubie tabeli. Duża w tym "zasługa" Łukasza Zwolińskiego, zupełnie nie przypominającego zawodnika z poprzednich rozgrywek. Nieskutecznego, powolnego i nie wykazującego ochoty do gry. To właśnie z jego powodu - choć nie tylko - w ostatnich trzech spotkaniach zawodnicy z północy Polski strzelili ledwie dwa gole.

Po dziewięciu spotkaniach szczecinianie mają dziewięć punktów. Tyle samo, ile Górnicy z Łęcznej. Tyle że na Lubelszczyźnie nastroje są zupełnie inne. W ostatnich starciach łęcznianie bowiem ruszyli do przodu. Absolutnym liderem, wodzirejem i kreatorem został ponownie Grzegorz Bonin. 32-latek przeżywający czterdziestą młodość w karierze. Trochę nieoczekiwanie były reprezentant Polski został bodaj jednym z najlepszych skrzydłowych całej Ekstraklasy! Czy to właśnie jego gole zadecydują o kolejnym komplecie punktów Górnika? Stawka spotkania jest bowiem spora. Ewentualny triumfator meczu wyprzedzi w tabeli ligowej mistrzów Polski z Warszawy. Legia tylko bowiem w piątek zremisowała z Wisłą Kraków.

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Pogoń - Górnik rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: