SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE LIVE

07.05.2017, godz. 17:47
Adam Frączczak, Cornel Rapa, Miroslav Radović, Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
foto: ATM Grupa/ CYFRASPORT

TRANSMISJA NA ŻYWO meczu Pogoń Szczecin – Legia Warszawa. 32. kolejka LOTTO Ekstraklasa LIVE w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE. „Wojskowi” w Szczecinie będą mieli okazję do zmniejszenia straty do liderującej Jagiellonii. Muszą jednak pokonać nieźle grającą Pogoń, co przy przeciętnej formie piłkarzy ze stolicy nie będzie łatwym zadaniem.

W pierwszym meczu w grupie mistrzowskiej Legia Warszawa zaledwie zremisowała z Wisłą Kraków przy Łazienkowskiej. Już na starcie straciła punkty i tylko bezradnie obserwowała zwycięstwa swoich rywali w wyścigu o mistrzostwo Polski. W niedzielę ma okazję do odbudowania kapitału. Jagiellonia zremisowała, a więc piłkarze Jacka Magiery mogą zbliżyć się do lidera z Białegostoku.

Ich przeciwnikiem będzie szczecińska Pogoń, która tydzień temu okazała się nieznacznie gorsza od „Jagi”. „Portowcy” grają już bez presji, bo nie walczą o żadne cele. Podium wydaje się być poza ich zasięgiem, więc pozostał im bój o miejsca 6-8 z Koroną i Bruk-Betem.

Niestety, żadne źródło internetowe nie udostępni legalnego streamu online. Mecz obejrzeć będzie można w telewizji na Canal +. Pierwszy gwizdek o 18. Zapraszamy na naszą relację live, którą zaczniemy kwadrans wcześniej.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: