SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

28.02.2016, godz. 15:11
Pogoń Szczecin
foto: CYFRASPORT

Pogoń - Termalica LIVE. Mecz Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja w TV i ONLINE STREAM za DARMO w Internecie. Powoli, trochę z tylnego fotela, zbliża się do czołówki Pogoń! Jeśli podopieczni Czesława Michniewicza wygrają w niedzielę, do prowadzącego w tej chwili Piasta Gliwice tracić będą zaledwie cztery punkty. Rośnie nam kolejny faworyt do tytułu? Gdzie transmisja TV z meczu Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza?

Pogoń - Termalica LIVE. Mecz Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Ekstraklasa transmisja w TV i ONLINE STREAM za DARMO w Internecie. O szczecinianach trochę zapomnieliśmy. Byli wysoko, w czołówce, ale po znakomitym początku rundy, przyszedł kryzys, seria sześciu meczów bez zwycięstwa i wydawało się, że podopieczni Czesława Michniewicza na dobre ugrzęzli w strefie - nazwijmy to - przedpucharowej.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok LIVE. Gdzie transmisja w TV?

A potem ruszyło. Remis ze Śląskiem, zwycięstwa nad Lechią Gdańsk, Górnikiem Łęczna, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Wisłą Kraków, Koroną Kielce i wreszcie remis w ostatniej serii gier z liderującym Piastem. Siedem meczów, pięć zwycięstw i 17 zdobytych punktów. Równie dobrze grała w tym okresie tylko Legia Warszawa, a przecież stołeczni tylko w tym sezonie wydali na nowych piłkarzy jakieś 10 milionów złotych. Trzecią część budżetu Pogoni. Przepaść.

Termalica wygląda na ich tle zdecydowanie gorzej. Ostatnie zwycięstwo? 16 grudnia, nie tak dawno. Ale wcześniejsze już na początku listopada. A następne 12 września, w okresie, gdy beniaminek ligi jeszcze spisywał się rewelacyjnie na stadionie w Mielcu. Nic więc dziwnego, że zawodnicy z Niecieczy są obecnie jednym z głównych kandydatów do spadku z ligi. Nad przedostatnią Wisłą Kraków mają już tylko "oczko" przewagi.

Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Pogoń - Termalica rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisję ze spotkania przeprowadzi nSport+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: