SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Pogoń Szczecin - Wisła Kraków LIVE. Ekstraklasa TV i STREAM ONLINE w Internecie

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków LIVE. Ekstraklasa TV i STREAM ONLINE w Internecie

19.11.2016, godz. 18:00
Adam Frączczak
Adam Frączczak cieszy się po strzelonej bramce w meczu Puszcza Niepołomice-Pogoń Szczecin 1:2 w Pucharze Polski foto: CYFRASPORT

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków LIVE. Mecz Pogoń - Wisła NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie. Transmisja w TV. Czy krakowianie podniosą się po nieoczekiwanej rejteradzie trenera Dariusza Wdowczyka? Jak spisze się duet Radosław Sobolewski - Kazimierz Kmiecik, który zastąpił byłego szkoleniowca... Pogoni Szczecin? A może Portowcy przedłużą dobrą passę i na dobre zadomowią się w górnej połówce tabeli? Gdzie transmisja w TV z meczu Pogoń Szczecin - Wisła Kraków?

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków LIVE. Mecz Pogoń - Wisła NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie. Transmisja w TV. Na Reymonta chaos trwa. Po osłabieniach w letnim okienku transferowym, po burzliwej zmianie właściciela klubu, przyszedł czas na rotację na stanowisku trenerskim. Klub opuścił nieoczekiwanie Dariusz Wdowczyk, który oznajmił zdumionym włodarzom klubu, że on dłużej za darmo pracować nie będzie. I chociaż wyniki Białej Gwiazdy w ostatnich tygodniach znacznie się poprawiły, nadzieje na uratowanie sezonu chyba bezpowrotnie odfrunęły. Pozostała walka o przetrwanie klubu, na który ponownie spadło nieszczęście.

Wisła w Szczecinie zagra osłabiona. Nowy duet trenerski - Sobolewski i Kmiecik - zmuszeni będą łatać dziury kadrowe. Nie zagrają Boban Jović, Patryk Małecki (niedawno piłkarz Pogoni), Mateusz Zachara, Maciej Sadlok i Zdenek Ondrasek. O powrót do zdrowia walczy Richard Guzmics. Biorąc pod uwagę, jak komfortową sytuację mają Portowcy, znalezienie faworyta wydaje się zadaniem wyjątkowo prostym. Tym bardziej, że podopieczni Kazimierza Moskala - legendy... Wisły Kraków, żeby ten mecz był jeszcze bardziej skomplikowany - ostatnio wyraźnie nabrali rozpędu i przy znakomitej skuteczności Adama Frączczaka w szybkim tempie przeskakują kolejnym rywali, kierując się w stronę szczytu tabeli. Jeśli wygrają ponownie, znajdą się w okolicach podium.

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków LIVE. Transmisja w TV i ONLINE

Mecz Pogoń - Wisła rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: