SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Poseł PiS zaatakował Zbigniewa Bońka: Odp... się Pan od piłki! [ZDJĘCIA]

Poseł PiS zaatakował Zbigniewa Bońka: Odp... się Pan od piłki! [ZDJĘCIA]

30.07.2017, godz. 13:23
Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek foto: CYFRA SPORT

Polityka i piłka nożna to nigdy nie było dobre połączenie. Nie słyszał o tym chyba jednak nigdy poseł Arkadiusz Mularczyk. Członek partii rządzącej dostrzegł spisek w polskim futbolu, oskarżył Zbigniewa Bońka o nieprawidłowy - jego zdaniem - wybór warszawskiego sędziego na mecz Legii Warszawa i... takiej reakcji się prawdopodobnie nie spodziewał! Zobaczcie sami!

Poseł Mularczyk, jak przystało na przenikliwego pogromcę nieprawidłowości w polskim prawie, dostrzegł niepokojące powiązanie. Na mecz Legii Warszawa z Sandecją Nowy Sącz wyznaczony został sędzia ze stolicy. Pan Tomasz Kwiatkowski. Jak doniósł użytkownikom Twittera poseł, podobny wybór nie buduje zaufania wokół PZPN. Inicjatywa obywatelska polityka spotkała się jednak z szybką kontrą. Chociaż lepszym określeniem byłby "szturm" i wejście przez zamknięte drzwi.

W roli głównej: Zbigniew Koźmiński. Wczuwając się w klimat, no w tańcu to on się nie p...

Pod wpisem podpisał się też sam Boniek. Który jednak postanowił również zaprosić posła Mularczyka na kawę. Ten podziękował, ale patrząc po reakcjach kibiców, następnym razem ze trzy razy się zastanowi, nim ruszy ponownie reformować polski futbol.

A kawę pewnie akurat przestał lubić.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: