SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Poszukiwania zakończone sukcesem! Cillian Sheridan znalazł portfel

Poszukiwania zakończone sukcesem! Cillian Sheridan znalazł portfel

23.05.2017, godz. 18:47
Cillian Sheridan, Jagiellonia Białystok
Cillian Sheridan podczas meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0 foto: CYFRASPORT

Cillian Sheridan może odetchnąć z ulgą. Napastnik Jagiellonii Białystok w niedzielę, gdy jego zespół mierzył się u siebie z Legią Warszawa, zgubił portfel. Zorientował się, że nie ma pieniędzy i dokumentów, gdy został zaproszony do pomeczowej rozmowy w programie "Liga+ Extra". Po kilku godzinach poszukiwań mógł być już spokojny. Zguba się znalazła!

Cillian Sheridan z miejsca stał się idolem kibiców Jagiellonii Białystok. Irlandczyk błyskawicznie wkomponował się w ekipę Michała Probierza i zdobywa dla niej ważne gole. Gdy okazało się, że napastnik zgubił w niedzielę portfel, cała stolica Podlasia stanęła na nogach, by pomóc snajperowi odnaleźć pieniądze i dokumenty. Po kilku godzinach udało się odzyskać zgubę. Poinformował o tym na Twitterze sam piłkarz.

Sheridan zorientował się, że zgubił portfel po niedzielnym spotkaniu z Legią Warszawa. Zawodnik rodem z Irlandii został zaproszony do programu "Liga+ Extra" i wtedy wszystko sobie uświadomił. Początkowo był pewny, że dokumenty zostawił w szatni. Pracownicy klubu szybko udali się do pomieszczenia, ale nie znaleźli tam poszukiwanej zguby.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: