Patryk Małecki, Pogoń Szczecin

Autor: CYFRASPORT Patryk Małecki, Pogoń Szczecin

Poważna kontuzja Patryka Małeckiego! Sezon ma już z głowy

2014-11-03 20:37

To już koniec sezonu dla Patryka Małeckiego. Jak wykazały badania, pomocnik Pogoni Szczecin w meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa (1:3) zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Teraz czeka go operacja i bardzo długa przerwa w grze.

To największy dramat w dotychczasowej karierze 26-latka. Do tej pory najdłuższą przerwą Małeckiego w grze było 1,5 miesiąca w 2011 roku. Teraz czeka go zdecydowanie dłuższa pauza, bo nawet sześciomiesięczna.

Mecz Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin na remis

Małecki zerwał więzadła krzyżowe w kolanie w 80. minucie meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa (30 października). Na boisku pojawił się zaledwie 20 minut wcześniej. - Nagle poczułem ból w kolanie. Bodaj po jakimś wyskoku. Nie było w tym udziału żadnego z rywali. To nie był faul. Po prostu pech. Pech tym większy, że właśnie zaczęło się wszystko dobrze układać i moja forma rosła - powiedział piłkarz Pogoni.

W obecnym sezonie Małecki zagrał w 11 spotkaniach ligowych. Gola nie strzelił, ale zaliczył 3 asysty.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!