SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Prezes Wisły Kraków złożył dymisję! Wszystko przez skandaliczny wpis o Kaczyńskim

Prezes Wisły Kraków złożył dymisję! Wszystko przez skandaliczny wpis o Kaczyńskim

22.06.2017, godz. 19:15
Piotr Dunin-Suligostowski
foto: EAST NEWS

Piotr Dunin-Suligostowski podał się do dymisji po tym, jak zarząd TS Wisły Kraków zawiesił go w sprawowaniu funkcji prezesa. Wszystko przez skandaliczny wpis na Facebooku, w którym były już włodarz "Białej Gwiazdy" wykazał się wyjątkowym chamstwem i bezczelnością. - Niech zabierze brata i wyp... do Warszawy - napisał były działacz w reakcji na krakowską wizytę Jarosława Kaczyńskiego.

Piotr Dunin-Suligostowski złożył dymisję. Dotychczasowy prezes Wisły Kraków został zawieszony w obowiązkach po tym, jak na jego Facebookowym profilu został opublikowany wyjątkowo bezczelny i bezpośredni wpis. - Niech przyjedzie skoro świt, zabierze brata i wyp... do Warszawy - napisał były prezes krakowskiego klubu w reakcji na wizytę Jarosława Kaczyńskiego, który przyjechał na Wawel w celu odwiedzin grobu swojego zmarłego brata.

O sprawie w oficjalnym komunikacie poinformował zarząd krakowskiego klubu. - Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków informuje, że Pan Piotr Dunin-Suligostowski w dniu dzisiejszym złożył dymisję, która została przez Zarząd klubu przyjęta. O zmianach personalnych w Zarządzie klub poinformuje w najbliższym czasie. - napisali działacze "Białej Gwiazdy".

Piotr Donin-Suligostowski sprawował funkcję prezesa Wisły Kraków od kwietnia 2015 roku.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: