SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Real Madryt i UEFA wystawiły Legię na pośmiewisko po meczu z Pogonią

Real Madryt i UEFA wystawiły Legię na pośmiewisko po meczu z Pogonią

15.10.2016, godz. 08:48
Legia Warszawa
foto: CYFRA SPORT

W piątek Legia Warszawa znowu zawiodła swoich kibiców. Podopieczni Jacka Magiery udali się do Szczecina na mecz z Pogonią w bardzo bojowych nastrojach. To jednak "Portowcy" zgarnęli trzy punkty. Postawa mistrzów Polski nie przeszła bez echa w Europie. Na słabą postawę najbliższego rywala uwagę zwrócił Real Madryt oraz UEFA.

Legia Warszawa przed przerwą na zgrupowanie i mecze reprezentacji wygrała przy Łazienkowskiej z Lechią Gdańsk 3:0. Mistrzowie Polski zagrali wtedy wreszcie na poziomie, którego kibice od nich oczekują. Wydawało się więc, że wszystko wróciło na dobre tory i warszawianie rozpoczną marsz w górę ligowej tabeli. Okazało się, że nadzieje fanów były płonne. W piątek Legia znowu zawiodła i przegrała w Szczecinie z Pogonią 2:3.

Postawa zespołu Jacka Magiery nie przeszła bez echa na Starym Kontynencie. Porażkę najbliższego rywala odnotował Real Madryt, którego kibice nie mają wątpliwości, że trzy punkty w kolejnym spotkaniu Ligi Mistrzów są pewne. Na niepowodzenie uwagę zwróciła także UEFA. Pod wpisem na Twitterze możemy przeczytać bardzo niepochlebne recenzje kibiców piłkarskich. "Legia zasługuje na porażki za bycie śmieszną", "Antydrużyna" - to najdelikatniejsze odpowiedzi.

 

 

 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: