SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Rosyjskie media: Stanisław Czerczesow ma ofertę z Rubina Kazań! Odejdzie z Legii?!

Rosyjskie media: Stanisław Czerczesow ma ofertę z Rubina Kazań! Odejdzie z Legii?!

16.05.2016, godz. 14:08
Stanisław Czerczesow
Stanisław Czerczesow foto: Super Express

Stanisław Czerczesow po wywalczeniu mistrzostwa Polski przyznał szczerze, że nie wie, czy zostanie w Legii Warszawa na przyszły sezon. Tymczasem rosyjska agencja F-Sport podała informację, że Rubin Kazań złożył trenerowi zespołu z Łazienkowskiej konkretną ofertę pracy! Czy Czerczesow odejdzie z Legii i wróci do Rosji?

- Czy zostanę w Legii w przyszłym sezonie? Nie wiem. Usiądziemy z władzami klubu i porozmawiamy - powiedział Stanisław Czerczesow po meczu z Pogonią Szczecin (3:0). - Ostatnio Legia grała w Lidze Mistrzów przeciwko mnie (Czerczesow był wówczas bramkarzem Spartaka Moskwa, red.). Chciałbym, żebyśmy wrócili tam w mojej obecności, w ten sposób historia się dopełni. Trzeba sprawę dobrze przemyśleć, sprawdzić czy mamy możliwości, by to osiągnąć. I na ten temat będę rozmawiał z władzami klubu - dodał Rosjanin.
Wpływ na decyzję Czerczesowa może mieć oferta z Rubina Kazań. Bogaty klub z Rosji zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli, co jest dużym rozczarowaniem. Dlatego szuka nowego szkoleniowca. Po sekcesie Czerczesowa z Legią Rosjanie z Kazania zgłosili się do szkoleniowca mistrzów Polski. Tak przynajmniej twierdzi agencja F-Sport. Innym kandydatem na trenera Rubina jest podobno... Dan Petrescu, były szkoleniowiec Wisły Kraków. Rumun obecnie pracuje w Chinach.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: