SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

16.07.2016, godz. 15:13
Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów
foto: CYFRASPORT

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Ruch - Górnik LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE i transmisja w TV. Wraca Ekstraklasa! Czy piłkarze Ruchu po koszmarnej końcówce sezonu złapią wreszcie odpowiedni rytm? Jak poradzą sobie Górnicy, którzy utrzymanie zapewnili sobie w poprzednim sezonie dopiero w ostatnich kolejkach? Gdzie transmisja w TV z meczu Ruch Chorzów - Górnik Łęczna?

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Mecz Ruch - Górnik LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE i transmisja w TV. Chorzowianie o końcu poprzedniego sezonu chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Mieli furę szczęścia, znaleźli się w czołowej ósemce po wątpliwej decyzji Trybunału Arbitrażowego PKOl, ale w starciach z najlepszymi tylko przegrywali. I gdyby nie skomplikowany regulamin rozgrywek, mogliby mieć w ogóle problem by utrzymać się w Ekstraklasie.

14-krotni mistrzowie Polski latem wzmocnili skład. Ściągnęli między innymi Piotra Ćwielonga oraz Miłosza Przybeckiego. Ich sobotni rywale, łęcznianie, również. Na wschodzie Polski zameldował się chociażby Piotr Grzelczak. Tyle że przynajmniej na razie byłego gracza Lechii Gdańsk nie będą oklaskiwać fani zespołu z Lubelszczyzny. Trwa bowiem protest przeciwko decyzji włodarzy klubu, którzy postanowili... przenieść zespół do Lublina. Tam Górnik ma rozgrywać swoje mecze "domowe".

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Ruch - Górnik rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja w TV na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: