SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Korona Kielce NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE. O której godzinie?

Ruch Chorzów - Korona Kielce NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE. O której godzinie?

24.10.2016, godz. 08:48
Waldemar Fornalik
foto: CYFRASPORT

Ruch Chorzów - Korona Kielce w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W ostatnim meczu 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy dojdzie do starcia drużyn zamykających ligową tabelę. Goście będą chcieli zrobić wszystko, aby przełamać passę czterech spotkań bez wygranej, lecz taki sam cel przyświeca gospodarzom. Gdzie w TV obejrzeć mecz Ruch - Korona? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Zarówno Ruch Chorzów jak i Korona Kielce mają jeden nadrzędny cel na poniedziałkowe spotkanie, które zamknie 13. kolejkę LOTTO Ekstraklasy - zwycięstwo. Obydwie drużyny nie wygrały czterech meczów z rzędu, co poskutkowało spadkiem odpowiednio na 16. i 15. miejsce. Tak więc nie trzeba nikogo przekonywać, że piłkarze zrobią wszystko, aby zgarnąć komplet punktów. - Nikt się nie położy, nie pomoże Koronie, bo jest w trudnej sytuacji. Najważniejsze, żebyśmy wrócili do naszego odpowiedniego grania, do bycia drużyną na boisku, do brania odpowiedzialności za siebie i za kolegę, bo wtedy dopiero będzie możliwe osiągnięcie dobrego wyniku - mówi Tomasz Wilman przed meczem z "Niebieskimi" w Chorzowie.

- W lidze przegraliśmy cztery mecze, a porażki w Pucharze Polski są czasami wkalkulowane. Zresztą zagraliśmy wtedy z Lechem w eksperymentalnym ustawieniu. W zespole panuje atmosfera skupienia. Każdy zdaje sobie sprawę, jakie stoją przed nami wyzwania, w jakim gramy klubie i jakie są w nim wymagania. Pracujemy ciężko i chcemy stanąć na wysokości zadania - powiedział Waldemar Fornalik na łamach "Sportu".

Mecz Ruch Chorzów - Korona Kielce odbędzie się 24 października o godzinie 18:00. Transmisja w telewizji na antenie Eurosport 1. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM LIVE ONLINE z tego spotkania.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: