SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

11.03.2017, godz. 17:57
Lechia - Cracovia
Lechia - Cracovia foto: CYFRA SPORT

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Ruch - Lechia LIVE w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja w TV. Czy Lechia wróci na fotel lidera ligi? Po porażce z Lechem Poznań, atmosfera wokół teamu z Pomorza zrobiła się nerwowa. Jak będzie w sobotę? Gdzie oglądać transmisję w TV z meczu Ruch - Lechia?

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Ruch - Lechia LIVE w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa ONLINE STREAM. Transmisja w TV. W Gdańsku po porażce z Lechem pojawiło się sporo wątpliwości i małych konfoliktów. Na osobistą wojnę z arbitrem ruszył Sławomir Peszko. Skrzydłowy Lechistów wyleciał z boiska z czerwonym kartonikiem, spoliczkował Tomasza Kędziorę, a samego Szymona Marciniaka ochrzcił ponoć mało sympatycznym mianem. I w mediach próbował udowodnić, że nie jest niczemu winien. Ot, doświadczony gracz Ekstraklasy się wkurzył, wszyscy powinni uciekać.

"Peszkina" w sobotę na murawie nie zobaczymy. Podobnie jak Grzegorza Kuświka, który za czwarty żółty kartonik w sezonie musi odbędbnić jedno spotkanie pauzy. Gracze niedawnego lidera ligi będą więc musieli zmazać plamę z poprzedniego spotkania w osłabionej obsadzie. Sporo zależeć będzie więc znowu od Milosa Krasicia, którego w zeszłym tygodniu zupełnie odciął od podań znakomity duet Tetteh-Trałka.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Ruch - Lechia rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: