SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE TV i STREAM ONLINE

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE TV i STREAM ONLINE

15.04.2017, godz. 15:18
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów foto: CYFRA SPORT

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Ruch - Pogoń LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Ostatnia szansa Pogoni Szczecin! Czy piłkarze Kazimierza Moskala zdobędą Chorzów i wskoczą do czołowej ósemki rozgrywek? Gdzie transmisja w TV z meczu Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin?

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Ruch - Pogoń LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Pogoń musi wygrać. Zawodnicy Kazimierza Moskala tracą bowiem dwa punkty do Korony Kielce, Wisły Płock i Zagłębia Lubin. Zespołów z miejsc sześć, siedem i osiem w tabeli Ekstraklasy. Ostatnich, o które toczy się walka i które gwarantują spokojną wiosnę, bez niepotrzebnej presji w walce o utrzymanie.

Presję nałożyli sobie Portowcy sami. Przed wysokim triumfem nad Arką Gdynia, zawodnicy ze Szczecina nie wygrali sześciu kolejnych spotkań ligowych. Od 13 lutego 201 roku obrywali od kogo popadnie. Strzelili w tym czasie ledwie cztery gole. I doprowadzili wreszcie do sytuacji, w której tylko seria zwycięstw może dać im awans do najlepszej ósemki rozgrywek.

W Chorzowie łatwo jednak nie będzie. Ruch znów znalazł się w strefie spadkowej, ale wiosną podopieczni Waldemara Fornalika raczej nie zawodzą. Odnieśli tylko dwie porażki - z Cracovią i Koroną Kielce - rozegrali w tym czasie osiem spotkań, a na rozkładzie mają między innymi Legię Warszawa, Zagłębie Lubin czy Lechię Gdańsk. Cała czołówka ligi.

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Ruch - Pogoń rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: