SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Wisła Płock NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Ruch Chorzów - Wisła Płock NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

08.08.2016, godz. 17:42
Mariusz Stępiński - Ruch Chorzów
Mariusz Stępiński - Ruch Chorzów foto: CYFRA SPORT

Ruch Chorzów - Wisła Płock w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Obydwa zespoły po wygranej na inaugurację kolejne dwa mecze kończyły bez zdobyczy punktowej. Która z nich przełamie impas i będzie się cieszyła po końcowym gwizdku sędziego? Gdzie w TV obejrzeć mecz Ruch - Wisła? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Gospodarze w pierwszym meczu nowego sezonu pokonali Górnika Łęczna 2:1 po golu strzelonym w doliczonym czasie gry przez Mariusza Stępińskiego, ale w kolejnych spotkaniach już tak różowo nie było. Ruch został rozgromiony przez Jagiellonię w Białymstoku 4:1, a potem poległ a Gdyni z Arką 0:3. - To nie jest łatwa sytuacja grać dwa bardzo dalekie wyjazdy już na samym początku sezonu. Idealnie byłoby grać na przemian, raz u siebie, raz na wyjeździe. Ale tak nie było. Patrząc na to, że w terminarzu mamy za chwilę znów dwa kolejne mecze wyjazdowe, chcemy za wszelką cenę zdobyć teraz przy Cichej 3 punkty - tłumaczy słabą dyspozycję swojego zespołu Waldemar Fornalik.

Natomiast goście na przywitanie z LOTTO Ekstraklasą wygrali z faworyzowaną Lechią Gdańsk 2:1, lecz później musieli uznać wyższość Piasta Gliwice (1:2) i Legii Warszawa (2:3). W poniedziałek będą grali zatem o przełamanie złej passy, ale również pierwsze zwycięstwo w Chorzowie z "Niebieskimi".

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: