SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

12.02.2016, godz. 19:15
Matus Putbocky, Ruch Chorzów
Matus Putbocky broni strzał Guilherme z rzutu karnego foto: CYFRASPORT

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Na inaugurację rundy wiosennej podopieczni Waldemara Fornalika zmierzą się z "Miedziowymi". W ich barwach szansę powinien otrzymać Filip Starszyński, była gwiazda klubu z Cichej. Gdzie obejrzeć mecz Ruch - Zagłębie? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

To mecz sąsiadów z tabeli - Ruch jest piąty, Zagłębie zajmuje siódme miejsce. To też mecz starych znajomych - w Ruchu grają byli piłkarze Zagłębia (Iwański, Hanzel, Oleksy), a w Zagłębiu Ruchu (Janoszka i Filip Starzyński). W piątkowym spotkaniu w drużynie gości zabraknie kontuzjowanego Jana Vlasko. Dłuższa jest lista nieobecnych w Ruchu, gdzie za kartki pauzuje Marek Szyndrowski, a kontuzje i rehabilitacje po nich eliminują z gry Jakuba Wagnera, Michała Helika, Macieja Urbańczyka. Z kolei występ Pawła Oleksego stoi pod znakiem zapytania.

Ekstraklasa: Wiosna 2015/16. Składy, transfery, terminarz, grafiki

Mecz Ruch - Zagłębie to pierwsze spotkanie Ekstraklasy w tym roku. Wieczorem Śląsk zagra jeszcze z Wisłą. Mistrza najpóźniej poznamy 15 maja. Początek meczu Ruch - Zagłębie o 18.00. Transmisja NA ŻYWO w TV na antenie Eurosportu 2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: