Sebastian Mila

Autor: Eastnews Sebastian Mila i Łukasz Szukała - ta dwójka nie zagra na EUro 2016

Sebastian Mila wyśmiał rzut karny Arturo Vidala [ZDJĘCIE]

2017-04-13 15:22

Arturo Vidal tuż przed końcem pierwszej połowy meczu z Realem Madryt zmarnował rzut karny. Chilijczyk mógł podwyższyć wynik na 2:0, ale zamiast tego posłał piłkę wysoko w trybuny. Jedenastka piłkarza Bayernu szybko przerodziła się w serię żartów, naigrywających się z celności gwiazdy. Swoje pięć groszy dołożył Sebastian Mila, publikując zabawne zdjęcie na Twitterze. Zobaczcie jakim poczuciem humoru wykazał się reprezentant Polski.

Etatowym wykonawcą rzutów karnych w Bayernie jest Robert Lewandowski. Polak rzadko myli się z jedenastu metrów i można przypuszczać, że gdyby tylko był na boisku w środę wieczorem, to zamieniłby z łatwością karnego na gola. Napastnik mistrzów Niemiec oglądał jednak mecz z trybun, a jego obowiązki przejął Arturo Vidal. Chilijczyk pomylił się jednak w doliczonym czasie pierwszej połowy. Jego wykonanie stylem przypominało niesławny strzał Sergio Ramosa sprzed lat.  Z resztą Hiszpan był naocznym świadkiem wpadki Vidala.

Pudło natychmiast stało się przedmiotem drwin na całym globie. Mało kto przeszedł obok uderzenia chilijskiego pomocnika obojętnie. Nie zrobił tego w żadnym razie Sebastian Mila – piłkarz Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski. Niżej wpis 35-latka, który rozbawił internet.