SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Śląsk Wrocław - Arka Gdynia NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

19.05.2017, godz. 11:48
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław
foto: CYFRA SPORT

LOTTO Ekstraklasa NA ŻYWO, Śląsk Wrocław - Arka Gdynia LIVE. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE za darmo w Internecie? We Wrocławiu rozegra się jeden z ważniejszych meczów kolejki, a może nawet całej rundy finałowej w grupie spadkowej. Obie drużyny muszą wspiąć się na wyżyny, by poprawić swoją sytuację w walce o utrzymanie. Gdzie obejrzeć mecz Śląsk - Arka?

Ruch Chorzów z siedemnastoma punktami zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i coraz mocniej odstaje od reszty stawki. Ale nawet zakładając, że "Niebiescy" spadną z ekstraklasy, to zdegradowana musi zostać jeszcze jedna drużyna. A zagrożonych jest kilka. Przede wszystkim obydwie, które dziś zagrają na stadionie we Wrocławiu. Śląsk i Arka mają na koncie po dwadzieścia punktów i w piątkowy wieczór muszą zrobić wszystko, by zainkasować trzy "oczka". W przeciwnym razie ich byt na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce będzie bardzo mocno zagrożony.

Rzut oka na statystyki nie poprawia nam humorów i nie zwiększa oczekiwań przed tym meczem. Wręcz przeciwnie. Śląsk przegrał trzy z ostatnich czterech meczów ligowych, a wszystkie w stosunku 0:2. Co więcej aż piętnaście razy w całym sezonie nie zdołał zdobyć ani jednego gola, a to najgorszy wynik w LOTTO Ekstraklasie. Arka z czterech ostatnich wyjazdów wracała bez ani jednego punktu, a jej jedenaście ostatnich spotkań to zaledwie jedno zwycięstwo. Mimo to w trwającym sezonie w obu spotkaniach z wrocławianami wygrywała 2:0. Czy tym razem będzie podobnie?

Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia rozpocznie się w piątek 19 maja o godz. 18:00. Transmisja na antenie Eurosport 2. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: